1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy (UK)

1. lékařská fakulta UK je součástí Univerzity Karlovy od roku 1348. Patří tak mezi nejstarší lékařské fakulty.

 Nejstarší, a přece mladá! 


4500 studentů v lékařských i nelékařských oborech
800 studentů z 50 zemí v anglických programech
1700 vědecko-pedagogických pracovníků
350 volitelných předmětů v češtině i angličtině
900 postgraduálních studentů
220 výjezdů studentů na zahraniční stáže ročně

2. Lékařská fakulta Univerzity Karlovy (UK)

Hlavním cílem fakulty je kvalitní medicína a zvyšování lékařského poznání – výchovou vzdělaných lékařů a prací na poli vědy. Počtem pregraduálních studentů patříme ke komornějším fakultám, a to přestože sídlíme v jedné z největších evropských nemocnic. 

3. Lékařská fakulta Univerzity Karlovy (UK)

3. lékařská fakulta je zapsána na seznamu lékařských fakult Světové zdravotnické organizace. Její výuka byla akreditována i pro studium amerických posluchačů Ministerstvem školství USA. V rámci evropských iniciativ se fakulta podílí na jednotném evropském programu praktických dovedností pro absolventy lékařských fakult Euroskills. 

Akademie výtvarných umění v Praze

Akademie výtvarných umění v Praze je nejstarší uměleckou školou v českých zemích. Vznikla císařským dekretem 10. září roku 1799 původně jako kreslířská akademie a rok na to zahájila svoji činnost. V roce 1990 na AVU proběhla zásadní reforma, která školu otevřela plné škále výtvarných přístupů charakteristických pro současné umění, a která potvrdila postavení AVU jako excelentní instituce pro výuku oborů volného umění, architektury a restaurátorství.

AKCENT College s.r.o.

Založení soukromé vysoké školy AKCENT College bylo logickým vyústěním dlouhodobého působení jazykové školy AKCENT IH Prague v oblasti metodického vzdělávání učitelů jazyků. Při pořádání metodických kurzů pro učitele angličtiny, a také mezinárodně uznávaných metodických zkoušek pro učitele angličtiny (TKT, CELTA, DELTA apod.), nasbírala jazyková škola mnoho zkušeností a poznatků, které se následně promítly do programu a cílů soukromé vysoké školy.

AMBIS vysoká škola

Připravujeme naše studenty na to, aby uspěliv práci i v životě.

Anglo-americká vysoká škola, o.p.s.

Anglo-American University (AAU) is the oldest private university in the Czech Republic. It was founded in 1990, shortly after the collapse of communism, as the Anglo-American College (AAC) by Jansen Raichl and Dr. Vlasta Raichlová. Their vision was to create an educational institution that would combine the best of American and British academic principles with Central European traditions. 

ART & DESIGN INSTITUT

ART & DESIGN INSTITUT se představuje jako 1. soukromá vysoká škola uměleckého výtvarného zaměření s propojením klasických výtvarných směrů v úzkém sepětí celkového uměleckého kontexu – a praxe. Přichází se zcela novým konceptem, bořícím dosavadní standardní, klasickou, historicky danou a většinou neměnnou strukturu výuky specializovaného umělce v rámci jednoho oboru.