preview

Fakulta tropického zemědělství ČZU v Praze

Česká zemědělská univerzita v Praze

  • Kamýcká 129, 16521 Praha
  • Tel.: 2 2438 2164

Popis

Fakulta tropického zemědělství (FTZ) při České zemědělské univerzitě je svým zaměřením na problematiku zemědělství, rozvoje venkova a trvale udržitelného nakládání s přírodními zdroji v TS, ojedinělou pedagogickou a vědecko-výzkumnou institucí.
FTZ nabízí studium v bakalářských, magisterských a doktorských studijních oborech. V průběhu studia mohou studenti absolvovat stáže na partnerských univerzitách v EU či realizovat praxe a výzkumné aktivity přímo v tropických a subtropických oblastech.

Co zde můžete studovat?

Stačí se podívat jedním klikem do brožury Absolvent.cz

brochure

Zaměření školy: Veterinářství, zemědělství a lesnictví
Typ školy: Veřejná
Bezbariérový přístup: Ne

Přijímací řízení

Podání přihlášek ke studiu: od 15. 12. 2014 do 31. 3. 2015 pouze elektronicky na http://prijimacky.czu.cz.

 

 

Podrobné informace o škole

FTZ nabízí 2 bakalářské studijní obory (Zemědělství tropů a subtropůTrvale udržitelný rozvoj tropů a subtropů), které jsou akreditovány pro výuku v českém jazyce.

Dále FTZ nabízí 6 navazujících magisterských oborů (Tropical Forestry and Agroforestry, Tropical Crop Management and Ecology, Sustainable Rural Development in Tropics and Subtropics, International Development and Agricultural Economics, Animal and Food Science in Tropics and Subtropics, Wildlife Management and Ecology in Tropics and Subtropics), které jsou akreditovány pro výuku v anglickém jazyce.

Rovněž je možné na FTZ studovat doktorské studijní obory: obor Zemědělství tropů a subtropů je akreditován pro výuku v českém i anglickém jazyce a další studijní obor Sustainable Rural Development in Tropics and Subtropics pro výuku v anglickém jazyce.

Fakulta se dále zabývá vědecko-výzkumnou činností a implementací projektů v měně rozvinutých zemích, především v prioritních zemích pro českou rozvojovou spolupráci.

  • Fakulta tropického zemědělství ČZU v Praze
  • Česká zemědělská univerzita v Praze
  • Kamýcká 129, 16521 Praha
  • tel.: 2 2438 2164

Diskuze