preview

NEWTON University

NEWTON University

Popis

NEWTON University je soukromá vysoká škola aplikovaného businessu se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie, ekonomie a marketingu, která se snaží být vždy o krok napřed a poskytnout svým studentům velký náskok před jejich vrstevníky. Studium probíhá v Brně a v Praze. Více informací naleznete na www.newton.university.

Co zde můžete studovat?

Stačí se podívat jedním klikem do brožury Absolvent.cz

brochure

Nebo se podívejte na sociální stránky školy

WWW: www.newton.university
Facebook: www.facebook.com/NewtonUniversity
Zaměření školy: Ekonomie
Typ školy: Soukromá
Bezbariérový přístup: Ano
Počet studentů: 855
Počet absolventů od roku založení: 632

Studijní programy/obory: (název, forma studia, titul)

MBA

Jednoleté studium v českém jazyce, zabývající se řízením podniku, vnějšími vztahy podniku a osobnostním rozvojem manažera Prezenční studium MBA

Ekonomie a management

Management cestovního ruchu Prezenční studium Bc.
Digitální marketing Prezenční studium Bc.
Management a podnikání Prezenční studium Bc.
Global Business and Management (v anglickém jazyce) Prezenční studium Bc.
Psychologie pro manažery Prezenční studium Bc.
Management lidských zdrojů Prezenční studium Bc.
Marketing a Brand Management Prezenční studium Bc.
Management ve zdravotnictví a sociálních službách Prezenční studium Bc.

Dny otevřených dveří

NEWTON University v Brně: 9. 9.

NEWTON University v Praze: 8. 9.

Přijímací řízení

Přijímací řízení je bezplatné a neověřují se při něm znalosti, ale motivace a předpoklady ke studiu zvoleného oboru. V Brně i v Praze probíhá přijímací řízení od listopadu do konce září (v případě naplnění max. kapacity jej ukončujeme dříve) ve vybraných termínech každý měsíc. Přijímací řízení můžete absolvovat rovněž před maturitní zkouškou a maturitní vysvědčení doložit až po úspěšném absolvování.

 

Podrobné informace o škole

NEWTON University je soukromá vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie, ekonomie a marketingu inspirovaná úspěšnými modely ze zahraničí, která se snaží být vždy o krok napřed a poskytnout svým studentům velký náskok před jejich vrstevníky. Již 4x jsme se stali nejlépe hodnocenou soukromou vysokou školou v ČR a naši absolventi se pravidelně umísťují v prestižní anketě Forbes 30 pod 30.

V naší nabídce naleznete několik velice kvalitních a moderně strukturovaných studijních programů a profesních zaměření. Po úspěšném absolvování bakalářského studia získávají studenti titul Bc. Na NEWTON University můžete studovat také nejprestižnější a nejžádanější světovou manažerskou kvalifikaci v podobě manažerského programu MBA v českém jazyce!

Studium je úzce propojeno s praxí, proto na NEWTON University nečekejte žádné “bezduché biflování" faktů a definic bez pochopení podstaty věci. Všechny znalosti a dovednosti jsou ihned aplikovatelné do běžného i profesního života.

Vyučujícími jsou špičkoví odborníci z praxe. Přednášejí zde např. ex-viceguvernér České národní banky prof. Vladimír Tomšík, jeden z nejlepších českých mentálních koučů PhDr. Marian Jelínek, Ph.D., marketingoví experti Karel "Mindless" Novotný, Mgr. Jan Řezáč a spousta dalších. Pravidelnými hosty jsou i významné osobnosti českého businessu – např. Stanislav Bernard, Radim Jančura, Tomáš Sedláček, Michael Rostock–Poplar a mnozí další.

Kromě titulu si můžete odnést i velmi cenné certifikáty. Během studia můžete absolvovat pracovní stáže, které jsou součástí všech studijních oborů, či se zúčastnit vysoce profesionálních manažerských výcviků a obohatit své CV o Certifikát o absolvovaných praxích či Certifikáty o absolvování manažerských výcviků, které Vám poskytnou velkou výhodu při vstupu na pracovní trh.

  • NEWTON University
  • NEWTON University
  • Rašínova 2 , 60200 Brno
  • tel.: Studijní poradenství Brno: Mgr. Nikola Konečná, +420 601 001 667, Studijní poradenství Praha: Mgr. Jana Pavlů, +420 602 122 597
  • www.newton.university

Diskuze