preview

Fakulta logistiky a krizového řízení UTB ve Zlíně

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Popis

Přemýšleli jste někdy, co byste dělali, kdybyste se ocitli v mimořádné situaci? Kdo jsou lidé, kteří umí zabránit obrovským nehodám, řídit velké a nebezpečné projekty, nebo rozhodovat o tom, jak využít obnovitelné zdroje energie? Pár věcí je jasných. Takoví lidé studují u nás, v budoucnu je čeká kvalitní uplatnění a každý z nich si otázku „what-if“ často pokládá. Pokud se k nim chcete připojit, našli jste to správné útočiště pro vaše další životní kroky.

Co zde můžete studovat?

Stačí se podívat jedním klikem do brožury Absolvent.cz

brochure

Nebo se podívejte na sociální stránky školy

WWW: flkr.utb.cz
Facebook: https://www.facebook.com/flkr.utb/
Zaměření školy: Technika
Typ školy: Veřejná
Bezbariérový přístup: Ne

Studijní programy/obory: (název, forma studia, titul)

Aplikovaná logistika

Aplikovaná logistika Prezenční studium Bc.

Ochrana obyvatelstva

Ochrana obyvatelstva Prezenční/Kombinované studium Bc.

Bezpečnost společnosti

Bezpečnost společnosti – Specializace: Ochrana obyvatelstva* Prezenční/Kombinované studium Ing.
Bezpečnost společnosti – Specializace: Rizikové inženýrství* Prezenční/Kombinované studium Ing.
Bezpečnost společnosti – Specializace: Environmentální bezpečnost* Prezenční/Kombinované studium Ing.
Bezpečnost společnosti – Specializace: Rizika výrobních a logistických procesů* Prezenční/Kombinované studium Ing.

Management rizik

Management rizik Prezenční/Kombinované studium Bc.

Podrobné informace o škole

Obory mají smysl a budoucnost

Přiznejme si, bezpečnost je v současnosti nejvíce skloňovaným pojmem ve světě. Všichni investují svůj čas a prostředky, aby se cítili bezpečně a nic je pokud možno neohrožovalo. My ale víme, že překvapení vždy čeká za rohem a nikdy úplně nevymizí. Je třeba být připraven. Proto ani nevymizí lidé, kteří se budou snažit bezpečnost společnosti zajistit. Ať už to bude na úrovni státu, obce nebo firmy, tito lidé zkrátka budou vždy potřební a vy můžete být jedním či jednou z nich. Stanete se prostě nepostradatelnými.

Věda a praxe na vlastní kůži

Dělat vědu není žádná věda, když máte možnost si to opravdu vyzkoušet. A že přijít na to, jak něco zabezpečit, je snadné? To byste se divili. Cílem a uměním naší práce je dělat věci správně. Být schopen rozhodnout se v krátkém čase a nechybovat. Na to je třeba být zkušený, nebo se naučit si věci zjednodušovat. A právě to představuje spoustu a spoustu prostoru pro vědu. Vymýšlet způsoby a řešení, metody a aplikace, které nám práci ulehčí, a také zajistí, že se nedopustíme chyby. V laboratořích, učebnách, ale i venku v přírodě se můžete pustit do výzkumu, který pak použijete ve své bakalářce nebo diplomce. Navíc pravidelně organizujeme konferenci, kde se takovými projekty můžete blýsknout. Povinná praxe, kterou podstupují všichni naši studenti, je už jen třešinkou na dortu.

Vše na jednom místě

Studium v Uherském Hradišti má velkou výhodu: vše je tu na jednom místě. Z kolejí do školy to máte minutu, do menzy, knihovny i na nákup si zaběhnete v bačkorách. Historické centrum, hromada sportovišť, nekonečné cyklostezky, restaurace a kluby – vše je tu „co by kamenem dohodil“. A přesto je stále co objevovat!

Studenti tu žijí jako jedna rodina, navzájem se znají a podnikají společné akce. Stačí jen přijít a vyzkoušet. Věříme, že už nebudete chtít jinam.

Celý život se učíme

Ať už jste vysokoškolsky vzdělaní, či nikoli, někdy je zkrátka potřeba oprášit své znalosti, nebo se naopak přiučit něco nového. Naše fakulta nabízí možnosti celoživotního vzdělávání pro všechny, co se chtějí přiučit něčemu novému.

Firmám i veřejnosti nabízíme naše kurzy celoživotního vzdělávání, pro seniory máme připravené zajímavé a zábavné kurzy v rámci Univerzity třetího věku. Na své si tak přijde každý. A proč právě u nás? Podle nás je akademická půda ideálním prostředím pro studium, tvorbu kvalitních projektů, získání nových přátel a má vždy slušné zázemí i penzum nejnovějších poznatků. Tak to zkuste!

Bakalářské studium je tu většinou pro ty, co zrovna úspěšně dokončili střední školu a mají maturitní vysvědčení v kapse. Studovat budete 3 roky a na konci obdržíte titul Bc. “bakalář”. Je to často jen první záchytný bod vaší vysokoškolské cesty na jejímž začátku vlastně moc netušíte, co z vás jednou bude.

Studijní program: Ochrana obyvatelstva

Studijní program: Aplikovaná logistika

Studijní program: Management rizik

 

Na magisterské studium už nastupují ostřílení studenty, kteří ví, že vědět je potřeba, aby se mohlo pořádně zarobit. Stráví tu s námi další 2 roky a na konci odchází do světa s titulem inženýra a zářnou budoucností.

Studijní program: Bezpečnost společnosti

 

  • Fakulta logistiky a krizového řízení UTB ve Zlíně
  • Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  • Studentské Náměstí 1532, 68601 Uherské Hradiště
  • tel.: 420 57 603 5004
  • e-mail: dekanat@flkr.utb.cz
  • flkr.utb.cz

Diskuze