Vysoká škola ekonomie a managementu,o.p.s.

Vysoká škola ekonomie a managementu

Popis

Vysoká škola ekonomie a managementu realizuje vysokoškolské studijní programy podporující získávání mezioborových znalostí a dovedností umožňujících absolventům působení v prostředí firem a organizací v globalizované a znalostně založené ekonomice. 

 

Při studium na VŠEM volí každý student Bc. / BBA / Ing. / MSc. / MBA / DBA z nejširší nabídky více než 50 zaměření studia (Lidské zdroje, Personální marketing, Krizový management, Reklama a PR, Veřejná správa, Právo, Projektový management, Finance, Psychologie a sociologie, Udržitelné podnikání, Ekonomické a sociální inovace, Komunikace a média...).

 

Studijní poplatky dle vlastních možností každého uchazeče od 20.000 Kč/rok. Studovat můžete i za 2.000 Kč/měsíc. Sami se rozhodnete, zda budete chtít studovat ve všední dny (prezenčně), o víkendu, třikrát za rok (kombinovaně), nebo kdykoli a odkudkoli on-line (distančně).

 

Kromě české akreditace MŠMT, jsou programy akreditovány u mezinárodních organizací ACBSP a ATHEA. Díky mezinárodní akreditaci získají absolventi VŠEM dva diplomy najednou, a to jak český, tak mezinárodní (Bc. + BBA a Ing. + MSc.). Absolventi bakalářského i navazujícího studia na VŠEM navíc získají titul MBA, protože Bc. + Ing. = MBA!

Co zde můžete studovat?

Stačí se podívat jedním klikem do brožury Absolvent.cz

brochure

Nebo se podívejte na sociální stránky školy

WWW: https://www.vsem.cz
Facebook: https://www.facebook.com/vsem.cz
Instagram: https://www.instagram.com/studium_vsem/?hl=cs
Instagram: https://www.linkedin.com/school/15128885…in/
Zaměření školy: Ekonomie
Typ školy: Veřejná
Bezbariérový přístup: Ano

Dny otevřených dveří

Na VŠEM pravidelně pořádáme Den otevřených dveří, kde můžete poznat naše studijní poradce, kteří vás provedou studiem na VŠEM a zodpoví Vaše dotazy. Pro zájemce je rovněž realizována prohlídka budovy Campus VŠEM (Výukové prostory VŠEM, knihovna, studovna, posilovna, relaxační zóny a více než 100 studentských apartmánů).

Mimo absolvování Dnu otevřených dveří na VŠEM se můžete zúčastnit on-line termínu dne otevřených dveří, který pořádáme cca jednou za měsíc! Nemusíte ale čekat na konkrétní termín! Záznam ze dne otevřených dveří si můžete pustit na YT kanále Studium VŠEM ještě dnes!

Studijní poradci VŠEM jsou zájemcům o studium k dispozici 7 dní v týdnu a individuální setkání můžete absolvovat denně v úředních hodinách, a to i o víkendu!

Přijímací řízení

Na VŠEM zahajujeme studium 3x ročně! (leden, duben, říjen)

Leden 2022: Přijímáme ePřihlášky do 1.1.2022

Duben 2022 Přijímáme ePřihlášky do 1.4.2022

Říjen 2022: Přijímáme ePřihlášky do 1.10.2022

ePřihláška a průběh přijetí na VŠEM:

  1. ePřihláška VŠEM
  2. Elektronický dotazník přijímacího řízení (EDPŘ)
  3. Pohovor/osobní konzultace (nepovinné)

Podrobné informace o škole

Hlavním posláním a cílem VŠEM je působit jako nezávislé a svobodné vysokoškolské pracoviště realizující vzdělávací programy na mezinárodně srovnatelné úrovni s důrazem na ucelenou nabídku dlouhodobých vzdělávacích programů realizovaných kombinovanou a prezenční formou studia. Zakládáme si na propojení teorie s praxí a přípravě kvalitních zaměstnanců i budoucích podnikatelů.

  • Vysoká škola ekonomie a managementu,o.p.s.
  • Vysoká škola ekonomie a managementu
  • Nárožní 2600/9a, 158 00 Praha
  • tel.: 245 010 245
  • https://www.vsem.cz

Diskuze