NEWTON College, a.s.

NEWTON College je soukromá vysoká škola aplikovaného businessu se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie, ekonomie a marketingu, která se snaží být vždy o krok napřed a poskytnout svým studentům velký náskok před jejich vrstevníky. Studium probíhá v Brně a v Praze. Více informací naleznete na www.newtoncollege.cz.

Lékařská fakulta MU v Brně

Lékařská fakulta (LF) stála u zrodu druhé české univerzity v roce 1919. Od počátku bylo jejím posláním vzdělávání budoucích lékařů, odborných a vědeckých pracovníků ve zdravotnictví. V průběhu její více než osmdesátileté existence zde působilo mnoho světově uznávaných odborníků.

Lesnická a dřevařská fakulta MENDELU

Lesnická a dřevařská fakulta Mendelovy univerzity v Brně patří k hlavním institucím univerzitní výuky, výzkumu, vývoje a expertní činnosti v oblastech lesnictví, krajinářství, arboristiky, lesnické a dřevařské technologie, zpracování a využití dřeva a nábytkářství v České republice.

Institut celoživotního vzdělávání MENDELU

Institut celoživotního vzdělávání Mendelovy univerzity v Brně se zaměřuje na výuku vybraných bakalářských a navazujících magisterských studijních programů v oblasti pedagogiky a technicko-ekonomických disciplín. Dále se věnujeme realizaci a rozvoji celoživotního vzdělávání. Studentům jsou k dispozici kvalifikované služby Poradenského centra. Díky odborné i pedagogické erudici našich akademických pracovníků nabízíme studentům kvalitní a zajímavé studium a dobré uplatnění absolventů v praxi.

Hudební fakulta JAMU v Brně

V dnešní době fakulta disponuje výrazným uměleckým potenciálem, který je umocňován řadou aktivit přesahující rámec školy i státu. O kvalitě našich studentů svědčí fakt, že jsou přijímáni ke stážím na řadu špičkových zahraničních škol, jsou úspěšní na poli interpretačních soutěží a konkurzů, patří mezi tvůrce dnes již prestižních kulturních akcí a mnozí z nich nacházejí své uplatnění v zahraničí.

Hotelová škola s.r.o.

Filozofická fakulta Masarykovy univerzity

Filozofická fakulta je jednou ze čtyř zakládajících fakult Masarykovy univerzity. Od svého vzniku rozvíjí vedle tradičních, humanitně zaměřených disciplín (historie, filozofie a filologie) i obory, které dříve představovaly nové směry výzkumu (psychologie, dějiny umění, hudební věda). Reaguje také na požadavky současné vizuální kultury.

Fakulta výtvarných umění VUT v Brně

Fakulta výtvarných umění je součástí Vysokého učení technického v Brně. Snahy o zřízení výtvarné akademie na Moravě se objevují už od počátku 18. století. Naplňují se však teprve v roce 1992, kdy je na Fakultě architektury VUT v Brně založen Ústav výtvarných umění, který se stal zárodkem Fakulty výtvarných umění, jejíž činnost byla zahájena 1. ledna 1993.